|
 |
PocokLány |
|
[3-1]
Figyelem!!!
Itt az ország legnagyobb Harry Potter Fanclubbja!!!
Azt hiszed kamu? Akkor tévedsz!!! Több ezer tag!!!
A két éve készülő honlap megnyitotta kapuit, regisztrálj ha akrsz, de nem muszáj hiszen az oldal most még nyitott és mindent meg lehet nézni regisztráció nélkül is!!!
És miért ilyen oldalakon hirdetünk?
Azért, mert ezeken a kisebb honlapokon nagyon sokan szeretnének egy igaz fanclub tagjai lenni!!
Ne feledjétek, érdemes regisztrálni!!!
www.harrypotter-fan.elivepage.com
|
| Bueros dias vagyis szevasztok imádom Emma Watsont!Rocker vagyok nem discós!Puszi nektek és Emmának!!! |
| Hy! Én egy 14 éves lányzó vagyok. Imádom Emmát. És a Harry Pottert is imádom, éppen most olvasom a Harry Potter és a Félvér Herceget! Imádom a Draco&Hermione párosítást! Puszi |
[3-1]
| | |
|
|
 |
Versenyek,stb. |
|
|
| | |
 |
Elkészült pályamunkák. |
|
|
| | |
 |
Szavazz! |
|
|
| | |
 |
Óra |
|
| | |
 |
t |
|
.gif)
| | |
 |
kurzorkövető |
|

| | |
 |
EWFC |
|
|
| | |
 |
scrollbar |
|
|
| | |
 |
Emmáról! |
|
|
| | |
 |
br |
|

| | |
|
|