Elindult a naptár készítő verseny!
A lényege,hogy Emmás vagy Hermionés naptárat kell csinálni,és betenni azt a ,,fakkodba,, vagy msnen elküldeni nekem:D
a nyeremény ugyolyan,mint a többinél.Tehát a nyertes naptár lesz a honlap naptára,és plusz valami még!(ami még meglepi)
pusszancs!
Dana,a honlap szerkesztője |